Naši dodavatelé

Nábytek a sedací soupravy od našich dodavatelů bývá k vidění na všech prestižních výstavách a veletrzích nábytku po celém světě. Mezi naše dodavatele se řadí úspěšné společnosti s dlouhou tradicí, jako například Gamma, Cierre, Calia Italia, Cubo Rosso, Alberta,Gorini, Caligaris, De Angeli group, Ditre Italia, Giform, Javorina, Milano bedding, Natisa, Nautilus, Scab, Valentini, Varaschin nebo Willi Schillig.

 

Alberta Salotti

Italský výrobce luxusního nábytku a exklusivních sedací souprav. Alberta Salotti je dnes ucelený koncept, pro kompletní vybavení luxusního interieru. Součástní tohoto konceptu je několik kolekcí
luxusního nábytku z kvalitních materiálů od moderního až po klasický design. 

Calia Italia

Calia Italia je známý italský výrobce kvalitních kožených sedací souprav střední třídy. Tato značka často bývá díky své cenové dostupnosti často nabízena v obchodních řetězcích a to většinou 
v kategorii 10 ( kombinace kůže a štípenka neboli split) jedná se o spodní vrstvu kůže, která nedosahuje kvalit kůže neštípané. Tato kombinace není tak stálá a trvalá po čase má tendenci praskat.
Calia Italia bezesporu patří mezi kvalitní tradiční italské výrobce, ale doporučujeme vyhledat prodejce s dobtou znalostí usní. Cenová politika některých prodejců na úkor kvality finálního produktu
často nebývá v souladu se spokojeným zákazníkem.

Cierre 

Značka Cierre bezesporu patří mezi exkluzivní výrobce kvalitních sedacích souprav. Firma pocházející z italského města Forli spolupracuje s významnými architekty a především uznávanými
designéry. Cierre často stojí za luxusními kolekcemi modních ikon jako jsou Armani, Roche Bobois. Tento italský výrobce luxusních sedacích souprav je znám svými exkluzivními kůžemi,
na které mají často exklusivitu.

Caligaris

Úspěšná italská rodinná firma fungující už od roku 1923, jenž začínala výrobou typických dřevěných židlí z oblasti Manzano del Friuli. V současnosti se řadí mezi moderní koncerny, které si vybudovaly renomé a věhlas po celém světě díky své kvalitě, designu a široké nabídce produktů s puncem "made in Italy."

Cubo Rosso

Výrobce sedacích souprav z dalekého jihu Itálie. Zajímavá je kolekce klasických stylových sedací souprav v anglickém stylu. Sedací soupravy jsou vhodné od moderních až po rustikální
interiéry.

De Angeli group

Výrobce ve vyšším středním segmentu trhu nabízí především moderní látkové sedací soupravy v rozmanitých stylech. Potahy jsou, až na výjimky, u všech produktů snímatelné.

Ditre Italia

Koncern Gruppo Ditre Italia vznikl roku 2001 z původní rodinné společnosti za účelem maximálního pokrytí trhu s moderním čalouněným nábytkem.Luxusní italské sedací soupravy Ditre Italia představují širokou škálu modelů potahovaných látkou i kůží ve všech cenových úrovních.

Gamma

Jeden z nejprestižnějších světových výrobců sedacích souprav a vzor pro druhé. Filozofie  italské firmy „láska pro design a eleganci“
Tento výrobce luxusních italských souprav udává trendy současného designu v tomto oboru. Cit pro výběr kvalitního materiálu spolu s dokonalým řemeslným zpracováním.

Gorini

Jedná se o menší rodinou firmu pocházející z italského střediska výroby luxusních sedací souprav Forli. Gorini se specializuje především na trh v USA. Designově zajímavé modely,
ergonomicky splňují požadavky i vyšších zázaníků. Díky dostupnosti kvalitních pěn a usní zde najdeme luxusní sedací soupravy za velice přijatelnou cenu.

Giform

Firma Giform nabízí kožené i látkové sedací soupravy ve vyšší formě kvality. Ocení ji zákazníci, kteří preferují přísné a jasně definované tvary.  

Javorina 

Javorina se svojí téměř šedesátiletou tradicí a stovkou kvalifikovaných pracovníků patří k nejvýznamnějším výrobcům masivního dubového nábytku ve střední Evropě. Dubové dřevo ze slovenských lesů se klasickými postupy přetváří na kvalitní moderní nábytek expedovaný do mnoha krajin Evropy. Ověřená konstrukce a přírodní způsob povrchové úpravy masivního dubového dřeva olejováním a voskováním zaručují vysokou životnost. Proto výrobky firmy Javorina zaujmou zákazníky, kteří mají v úmyslu zakoupit nábytek s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou dobou užívání.

Podívejte se na nábytek značky Javorina

Milano bedding

Společnost specializovaná na vývoj a výrobu jejihž výsledkem jsou luxusní italské rozkládací sedací soupravy. Konstrukce rozkládacích souprav umožňuje plnohodnotné sezení i plnohodnotné spaní s možností výběru matrace v několika kvalitách. Jsou vhodné i pro HORECA sektor jako přistýlky. Všechny produkty disponují snímatelnými potahy.

Natisa

Nová značka z oblasti Udine v severní Itálii, která se soustřeďuje na osvědčené typy produktů. Nabízí stoly a židle (klasické i barové) z dřeva a kovu.

Nautilus

Od roku 1993 zastupuje Nautilus na českém a slovenském trhu přední evropské výrobce nábytku a interiérových doplňků. Od roku 1998 funguje jako samostatná značka a vybranou část sortimentu zastupovaných firem dováží a distribuuje po celé České Republice. Zásobuje prodejny nábytku i interiérová a designová studia.

Scab

Tato italská značka s více než padesátiletou tradicí nabízí kvalitní plastové židle, barové židle a stoly pro interiéry i exteriéry. Některé jsou vhodné též pro zátěžové použití v HORECA sektoru.

Valentini

Tento italský výrobce specializovaný na luxusní, moderní, sedací soupravy u nihž klade důraz na maximální pohodlí, kvalitu a zpracování. Kolekce VANITY představuje vrcholnou nabídku s použitím látek od prestižního výrobce látek RUBELLI.

Varaschin

Nabídka této firmy zahrnuje moderní nábytek pro použití v interiéru i exteriéru. Nechybí ani designové kolekce externích návrhářů (např. Nigel Coates nebo Guillaumier Gordon), které přinášejí nový nezaměnitelný styl do zahradního nábytku. 

Willi Schillig

Společnost Willi Schillig je německý výrobce produkující moderníkožené i látkové  sedací soupravy a polohovací křesla s více jak padesátiletou tradicí. Výborný komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování jsou rovněž u této firmy standardem.