Offcanvas top
Premium Design od věhlasných návrhářů, konstrukce z prvotřídních materiálů, prémiové potahy a vysoká variabilita.
Lars - Bonaldo

Lars - Bonaldo

Zajíma Vás Lars - Bonaldo?

Specifikace:

rozměry dle technického listu
Výška sedáku (mm) 430
Hloubka (mm) 950
Výška područek (mm) 730
Celková výška (mm) 880

Moderní minimalistická sedací souprava od značky Bonaldo.

Pohovka Lars je synonymem pro velkolepé pohodlí a relaxaci. Je vybavena širokými polštáři, které vás okamžitě zahalí do náruče měkkosti. Nakloněné područky směrem ven a pohodlné opěrky dodávají této pohovce moderní a přívětivý vzhled. Ať už si vyberete čalounění v látkovém nebo koženém provedení, můžete si být jisti, že je plně odnímatelné, což vám dává svobodu přizpůsobit si ji podle svých přání a snadno ji udržovat v dokonalém stavu.

Kovový podstavec je dalším ohromujícím prvkem pohovky Lars. Štíhlé lineární nohy nebo tvarovaná základna vytvářejí efekt zavěšeného designu, který je jak elegantní, tak nadčasový. A to je jen začátek! Pohovka Lars je zcela modulovatelná díky širokému výběru prvků, které vám umožní vytvořit nejen lineární pohovku, ale také varianty s chaise longue, rohy a kombinace s pohodlnými pufy či sladěnými křesly.

Nechejte se unést pohodlím a stylém půvabem pohovky Lars. Je to dokonalý společník pro odpočinek a zároveň designový klenot, který vašemu interiéru dodává nezaměnitelnou eleganci. Užijte si každý okamžik na této výjimečné pohovce, která je stvořená pro vaše pohodlí a maximální uspokojení.

Zajíma Vás Lars - Bonaldo?

Podobné produkty