Offcanvas top
Premium Design od věhlasných návrhářů, konstrukce z prvotřídních materiálů, prémiové potahy a vysoká variabilita.
Boutique - Cattelan Italia

Boutique - Cattelan Italia

Luxusí komoda od italského výrobce Cattelan Italia, která je více, než jen skříňkou na věci. Alberto Danese ji vytvořil jako místo pro předměty, na nichž vám záleží a chcete je mít na očích, stejně jako tuto komodu.

Ty nejlepší dostupné materiály jsou zpracovány do nejmenších detailů. Luxusní komoda spojuje jednotlivé části, které na sebe precizně navazují a doplňují jedna druhou: Tmavý rám z černého dřeva propojují skleněná dvířka z fumé skla v příjemně temném tónování. Decentní LED osvětlení upozorňuje na zadní část čalouněnou prémiovou jemnou kůží. Ta je navíc ručně prošívána pro výjimečné dekorativní efekty a vybrat si ji můžete z 36 moderních barev. 

Cattelan Italia vyrábí tuto skvostnou černou komodu ve dvou výškách závisejících na výšce nožek z černé tepané oceli. Tento kus nábytku ještě přidá na hodnotě tomu, co se rozhodnete umístit dovnitř a její výrobce ji uvedl na trh, abyste mohli svůj domov či kancelář pozvednout na přirozeně luxusní interiér, který je moderní a příjemný zároveň.  

 

 

 

Zajíma Vás Boutique - Cattelan Italia?

Specifikace:

Materiál: dřevo, tepaná ocel, kůže / syntetická kůže
Nižší komoda - rozměr: 224 cm x 42 cm x 74 cm
Vyšší komoda - rozměr: 224 cm x 42 cm x 84 cm
Materiál - dvířka: fumé sklo

Zajíma Vás Boutique - Cattelan Italia?

Podobné produkty