Offcanvas top
Quality Plus Kvalitní sedací soupravy se širokým výběrem italských látek a kůží. Sedací soupravy s důvtipnými mechanismy.
Toby Wing - Calia Italia

Toby Wing - Calia Italia

Toby wing je sedací souprava od italského výrobce Calia Italia. Mezi její největší přednosti patří zejména variabilita područek a opěradel, díky kterým tuto sedací soupravu můžete využít jak k příjemnému posezení, tak k pohodlnému válení nebo příložitostnému přespání. Tato sedací souprava je dostupná v látce i kůži.

Více než jen pohovka.

Posuvná opěradla a posuvná ramena umožňují výrazně zvětšit plochu k sezení, takže se z Toby Wing stává skutečné "denní lože".

Jako dvě pořádná křídla se opěradla a područky křídla Toby mohou roztáhnout a nabídnout tak jedinečné chvíle čistého odpočinku. Zádové části posunuté dozadu zvětšují hloubku sedáku o 42 cm, zatímco područky pohybující se do stran po vysunutí zvětšují šířku sedáku o 25 cm. Toby Wing se tak stává jedinečným místem, ostrovem, kde lze spočinout, snít a odpočívat v plném pohodlí.Navíc jej lze přizpůsobit například výběrem maxi chaise longue, kde mohou dvě osoby pohodlně sdílet vzácné společné chvíle.

Toby Wing je k dispozici jak v rohové verzi, tak ve verzi s lehátkem a představuje tak mimořádně univerzální řešení, které si však zachovává lehkou a vznosnou konstrukci díky drobným kovovým nožkám, dostupným v několika různých povrchových úpravách. Nejnovější edicí je verze s nožičkami z metakrylátové pryskyřice, která díky své průhlednosti dodává další pocit lehkosti a moderního vkusu.

U modelu Toby Wing máte také možnost zvolit si plně odnímatelný potah, abyste spojili eleganci s mimořádnou praktičností.

Všestrannost modelu Toby Wing dále zvyšují rohové verze. U verzí se statickým rohem není k dispozici snímatelný potah a zadní konstrukce má jinou výšku, což vytváří příjemnou asymetrii a dodává modelu další lehkost. Rozptylové polštáře na rohové části nejen zvyšují pohodlí, ale představují také dekorativní prvky pro moderní a fantasknější designovou strukturu. Rohová verze s posuvnými zadními díly umožňuje plné využití jejich plochy. Toby Wing s posunutím všech opěrek dozadu nabízí velkorysou sedací plochu, která vypadá jako ostrůvek úkrytu pro celou rodinu.Prvek, který Toby Wing dodává dodatečnou lehkost, je bezesporu tenká kovová podnož dostupná v titanové, saténové, lesklé a graubraun povrchové úpravě. Absolutní novinkou je podnož z metakrylátové pryskyřice, která díky své průhlednosti odlehčuje konstrukci a vytváří iluzi, že se Toby Wing skutečně vznáší ve vzduchu.

 

Zajíma Vás Toby Wing - Calia Italia?

Specifikace:

Výplň sedáku polštáře sedadel z ekologické polyuretanové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru
Výška (mm) 900
Výška sedáku (mm) 440
Hloubka (mm) 1130/1410
Hloubka sedáku (mm) 580/1000
Dostupné potahy kůže; látka
Podnož kov; metakrylátová pryskyřice
Mechanismy posuvná opěradla a područky

Zajíma Vás Toby Wing - Calia Italia?

Podobné produkty