Offcanvas top
Premium Design od věhlasných návrhářů, konstrukce z prvotřídních materiálů, prémiové potahy a vysoká variabilita.
Eliot Keramik Round - CATTELAN ITALIA

Eliot Keramik Round - CATTELAN ITALIA

Kulatý jídelní stůl nikdy nevyjde z módy. Zakladatel společnosti Cattelan Italia, Giorgio Cattelan navrhl řadu stolů Eliot jako nejucelenější řadou moderních jídelních stolů.

Keramický jídelní stůl Eliot Keramik Round je jemný, přesto poutavý kus nábytku, který nikdy není příliš přehnaný. Kulatý půdorys z něj dělá zajímavý kus italského designového nábytku, který vašim prostorám vdechne vkusné kouzlo prémiových materiálů. Podstava z oceli je lakovaná epoxidovými prášky a její povrchová úprava ručí za odolnost vůči korozi nebo běžnému opotřebení. Je dostupná v pěti vkusných kovových finiších. Konzole tohoto designového jídelního stolu se směrem k zemi rozšiřuje způsobem typickým pro řadu Eliot a tvoří tak stabilní nosné nohy nesoucí desku stolu.
Pokud toužíte po velkém jídelním stole, u kterého se pohodlně posadíte se všemi, na kterých vám záleží, zvolte si větší variantu s průměrem 158 cm. Pokud vybíráte něco menšího a přesto elegantního, menší verze měří 140 cm. Keramický stůl je skvělou volbou hned nadvakrát: Jedná se o odolný povrch vyvinutý speciální inovativní technikou firmy Cattelan Italia, který se snadno udržuje hygienicky čistý a zároveň je jeho vzor přehlídkou nadčasového luxusu prémiových materiálů. Vybrat design povrchu je jen sladkou tečkou na závěr. Vybírejte ale pečlivě, může se stát, že se vám zalíbí všech 12 variant. 
V Carelli Praha vám s výběrem rádi poradíme, navíc si můžete všechny materiály prohlédnout na vlastní oči. 

Zajíma Vás Eliot Keramik Round - CATTELAN ITALIA?

Specifikace:

výška: 73 cm
Materiál desky: keramická
Rozteč podnože: ø 113 cm
Materiál konzole: lakovaná ocel
Rozměr desky - větší stůl: ø 158 cm
Rozměr desky - menší stůl: ø 140 cm

Zajíma Vás Eliot Keramik Round - CATTELAN ITALIA?

Podobné produkty