Offcanvas top
Premium
GORDON - CATTELAN ITALIA

GORDON - CATTELAN ITALIA

Zajíma Vás GORDON - CATTELAN ITALIA?

Specifikace:

Skleněný jídelní stůl s originální ocelovou podstavou. Giorgio Cattelan, který stojí za jeho návrhem, si dal záležet - vysoce variabilní jídelní stůl, který nechá vaši fantazii pracovat.

Zdánlivě chaotická směsice linií podstavy tohoto skleněného jídelního stolu je ve skutečnosti propracovaným geometrickým dílem. Tato základní verze s průhlednou deskou obzvláště nechává vyniknout symetrii podstavy - při pohledu shora tvoří pravidelnou hvězdici a každá nová perspektiva poskytne nový úhel pohledu. 

Podstava z kvalitní oceli ve třech tmavých možnostech dodá interiéru na zajímavosti, obzvláště v této verzi: Čiré sklo je nadčasovou možností, jak dodat prostoru lesk a opticky jej zvětšit. Nadto je skleněný stůl praktický - zapomeňte na mýty a vězte, že se dobře udržuje, je odolný a každá nečistota zmizí pár pohyby hadříkem. Devízou tohoto designového stolu je jeho variabilita: Záleží na vás, zda si přejete malý kulatý, hranatý, větší obdélníkový, či oválný stůl. Jen co do tvarů a velikostí existuje 15 možností výroby! I vrchní skleněná deska má tři varianty: Clear, extra clear a zkosené extra clear sklo.

TIP: Gordon si dobře rozumí s minimalisty, kteří milují přímé linie, ale vědí, že jeden výraznější, dominantní prvek dodá prostoru na originalitě. 

Zajíma Vás GORDON - CATTELAN ITALIA?