Offcanvas top

Luxusní italské sedací soupravy Gamma

Každý velký příběh začíná snem a tak to bylo i v případě italské luxusní značky Gamma Arredamenti. Tato celosvětově proslulá značka, která patří mezi lídry v designu sedacích souprav byla založena v roce 1974, kdy Gabriele Ghettiová a Carla Botti společně založili firmu Gamma Arredamenti. Jejich vize vyrábět nábytek s láskou pro design a smyslem pro elegenci, otiskla jejich vlastní rukopis do produktů této značky.
Výzkum, inovace a smysl pro detail, aniž bychom zapomínali na hodnoty a tradice, spolu s citem pro současnost a vizí pro design budoucnosti to vše se promítá do designu finálního produktu. Tímto způsobem každý den přistupujeme k novým výzvám.

Začínali jsme jako malá firma na výrobu kvalitních sedacích souprav, náš jiný přístup k designu a smysl pro nejmenší detaily nám brzy přinesl první úspěchy. Tím byly položeny první pevné základy pro budoucnost naší firmy. Od tohoto okamžiku jsme udržovali veškerou produkci společnosti Gamma v našem závodě ve Forlì. Byl to jediný způsob, jak zajistit vysokou kontrolu kvality našich výrobků a díky kreativitě, odborným znalostem a dovednostem našich návrhářů společně s řemeslníky se naše firma úspěšně rozvíjela. Dnes exportujeme do 64 zemí  světa, máme pobočku ve Spojených státech, což nám poskytuje  cennou výhodu v podobě sledování nových trendů ve špičkovém sektoru amerického luxusního trhu. Naším cílem dále zůstává rozvoj a růst našeho mateřského závodu ve Forli a zachování pečeti "Vyrobeno v Itálii".

Jsme si plně vědomi toho, že v rámci zachování výjimečnosti našich produktů je nutné nechat vyniknout tradiční práci našich mistrů a jejich precizního řemeslného zpracování. Bez těchto tradičních hodnot, které jsou naší devizou by nebylo možné takových úspěchů dosáhnout. Dnes patříme v segmentu  luxusních italských sedacích souprav ke špičce v oboru, o čemž svědčí i mnohá prestižní ocenění našich produktů a úspěch na náročném trhu v USA. Naše luxusní sedací soupravy naleznete v těch nejvýznamnějších destinacích po celém světě. Sedací soupravy Gamma Arredamenti jsou vyráběny z těch nejkvalitnějčích materiálů, kůže jsou důkladně skenovány a poté musí projít i vizuální kontrolou.  Inovace a hodnota kvalitní řemeslné práce tvoří podstatu naší schopnosti nabídnout ty nejlepší produkty s jejich vlastní osobitou elegancí v každém detailu. Ručně vyráběné designové sedací soupravy pro nás  oslavou tradiční italské řemeslné práce.