Offcanvas top

Luxusní domy dneška

V Carelli se na vavřínech neusíná. Pravidelně analyzujeme, ptáme se a sledujeme. Kdo jsou naši zákazníci a co je spojuje? 
„Ti, kdo využívají našich služeb, jsou většinou lidé, kteří se zajímají o trendy, těší je estetický zážitek, potrpí si na prvotřídní služby a umí poznat kvalitu.”, říká Marek Žemlička, jeden ze zakladatelů společnosti Carelli. „Naše portfolio a nabídka je výsledkem zpětné vazby a požadavků, které od našich klientů dostáváme.” A které tři trendy si žádáte v roce 2024? 

luxusni bydleni
© Bontempi Casa

Travertin 

Mramor se obecně drží na žebříčku materiálů, které instantně promění interiér na luxusní a v současnosti jednoznačně vedou světlé, vkusné a minimalistické varianty tohoto přírodního kamene. Jak jsme shrnuli v našem článku Mramorový stůl, nebo keramický?, má svá pro a proti a rozhodnutí mít či nemít je na vás. Svět architektury, designu a technologií je dnes naštěstí natolik progresivní, že již nemusíte věřit tomu, co se říkalo dřív - totiž, že nelze mít všechno. 

  • Přírodní travertin, chemickým složením vápenec, je kámen typicky světlé (slonovinové, smetanové, ale i okrové a jantarové) barvy s milionem mikroskopických dutinek. Je z něj postaveno například římské Koloseum a ač je doslova pompézní, vlivem času podléhá žloutnutí a v jemných pórech se usazují nečistoty. 
  • Travertinem inspirovaný materiál Colosseo je novinkou společnosti Cattelan Italia. Ta přichází s tímto inovativním keramickým povrchem (například jídelních stolů), který v sobě spojuje vlastnosti, jako je 100% estetický požitek z přírodního travertinu, ale přidává odolnost a zachování původní barvy.

bydleni v prirode
© Cattelan Italia, model Scorpio s keramickou deskou stolu inspirovanou majestátním travertinem. 

mramorove konferencni stolky
© Cattelan Italia, konferenční stolky Albert Keramik. Funkční a absolutně trendy!

Šach mat ve prospěch tmavé barvy

krásné bydlení

Monochromatický look jako dynamický kompromis. Světové trendy zakořenily i u nás a hitem je část interiéru, která nese tmavou barvu na všech svých součástech. S tímto trendem je potřeba trochu umět pracovat, abyste se vyhnuli nežádoucímu smutnému efektu, ale od toho tu jsme - Carelli je interiérové studio, které vám poradí a navrhne vizualizaci vašich prostor. Že vás tento trend nechává chladnými? Schválně se podívejte ještě jednou třeba sem, velmi často je to totiž láska až na druhý pohled!

Šatna jako součást ložnice

Že to není nic nového? Ale ano! V Carelli se totiž specializujeme na návrh takových řešení, která by vás možná na první dobrou nenapadla. Mnohdy se zdá, že na vestavěnou šatnu ve svém domě nebo bytě nemáte dostatek místa, ale současná řešení jsou mimořádně variabilní. A sexy! Co říkáte třeba na toto řešení? 

nové bydlení

©  Novamobili. Designová šatní skříň Stave může sloužit jako optické oddělení dvou prostor a možnost navrhnout si vlastní podobu vnitřní části zajistí již navždy zorganizovaný šatník a klidná rána bez chaosu. 

Novamobili šatna
© Novamobili. Stave může mít své místo i u stěny a kromě důmyslného úložného prostoru poskytuje i originální vizuální zážitek. Na výběr máte ze spousty povrchových úprav a nekonečných možností vnitřního uspořádání.

Trefili jsme se i do vašeho vkusu? Nebo máte vlastní požadavky? Kontaktujte nás. Jsme tu pro vaše interiérové sny.