Offcanvas top
Quality Plus Kvalitní sedací soupravy se širokým výběrem italských látek a kůží. Sedací soupravy s důvtipnými mechanismy.
Kožená sedací souprava Calia Italia Paride

Kožená sedací souprava Calia Italia Paride

133 000 Kč 112 000 Kč

Zajíma Vás Kožená sedací souprava Calia Italia Paride?

Specifikace:

Šířka (mm) 1570
Délka (mm) 3120
Výška (mm) 790
Výška sedáku (mm) 440
Hloubka (mm) 910
Hloubka sedáku (mm) 500

Moderní sedací souprava s výklopnými opěrkami hlavy

  • Široká výklopná opěradla
  • Polohovatelné područky
  • Prostorné lehátko

Pohovka Paride má lehkou konstrukci spočívající na tenkých kovových nožičkách. Nabízí měkké, velkorysé, nastavitelné područky a široká výklopná opěradla, což je pozoruhodná vlastnost, díky níž je tato pohovka mimořádně moderní. Snadným pohybem lze opěradla používat dvěma různými způsoby: od nižší polohy, která téměř vyrovnává opěradla s područkami, až po vyšší polohu, která výrazně zvyšuje výšku opěrek hlavy a hloubku sedáku.

Kůže Nouveau

  • Přírodní hovězí useň
  • Příjemná na dotek
  • Nechladí ani nelepí
  • Vintage vzhled

Tato sestava je vystavená na našem showroomu v kůži typu Nouveau. Nouveau je zcela přírodní celokožená voskovaná useň o průměrné tloušťce 1,3-1,5 mm. Vyznačuje vintage vzhledem a mírným semišovým efektem typickým pro broušené usně, který je však méně zřetelný a nepravidelnější, protože se nejedná o nubuk. Stejně jako všechny přírodní kůže vypráví každá kůže příběh života zvířete. To znamená, že na kůži mohou být viditelné jizvy, zhojené škrábance, kousnutí hmyzem a parazity, žilky, změny tónu s barevnými kontrasty (světlé/tmavé nebo lesklé/neprůhledné stopy odstínů). Další vlastností této kůže je takzvaný "efekt poškrábání", který má obvykle tendenci se zmenšovat nebo mizet pouhým třením daného místa.

Zajíma Vás Kožená sedací souprava Calia Italia Paride?

Podobné produkty