Offcanvas top
Premium Design od věhlasných návrhářů, konstrukce z prvotřídních materiálů, prémiové potahy a vysoká variabilita.
Aliante - Bonaldo

Aliante - Bonaldo

Zajíma Vás Aliante - Bonaldo?

Specifikace:

rozměry dle technického listu
Výška sedáku (mm) 420
Hloubka (mm) 970
Výška područek (mm) 710
Výška nožiček (mm) 190
Celková výška (mm) 820

Moderní minimalistická sedací souprava od značky Bonaldo.

Vstupte do světa vzdušnosti a elegance s naším látkou nebo kůží potaženým rámem, který se skládá z polštářů a opěradel v různých velikostech, vytvářejících opticky lehký a zároveň nadčasově elegantní celek. Při pohledu na tuto sestavu ucítíte okamžitou lehkost, kterou ještě podtrhuje štíhlý a minimalistický tvar kovových podnoží, dostupných v různých odstínech.

Díky své univerzálnosti nabízí naše kolekce nekonečné možnosti zajímavých konfigurací pro váš obytný prostor, který se zaměřuje na moderní styl a jedinečnost. Jako doplněk k tomuto systému vám představujeme postranní skříňku Aliante a stylové stolky, které jsou dostupné s ořechovými Canaletto povrchy nebo s keramickou deskou, přinášejícími nekonečné možnosti tvarů a velikostí. Tyto doplňky si pohrávají s prostorem, ať už jsou umístěny bočně, před pohovkou nebo kdekoliv jinde mezi dvěma prvky kompozice.

Vytvořte si prostor plný lehkosti, elegance a nekonečných kombinací s naším vzdušným sedacím systémem. Vaše obývací místnosti si zaslouží být prostorem neobyčejné krásy a přepychu

Zajíma Vás Aliante - Bonaldo?

Podobné produkty