Offcanvas top
Luxury Jedinečné designové prvky, precizní zpracování i těch nejmenších detailů, poctivá řemeslná práce, nejluxusnější přírodní materiály.
Luxusní italská sedací souprava Gamma Vessel

Luxusní italská sedací souprava Gamma Vessel

359 000 Kč 199 000 Kč

Rohová kožená sedací souprava od italské značky Gamma Arredamenti

Sedací souprava Vessel od italského výrobce nábytku Gamma Arredamenti je legendou mezi luxusními sedacími soupravami. Minimilastická podstava, propůjčuje sedací soupravě lehkost a vzdušnost. Prvotřídní kvalita použitých materiálů, spolu s řemeslným provedením italských mistrů dělá z modelu Vessel klenot mezi sedacími soupravami. Veškeré modely této italské nábytkářské firmy se vyznačuji vyskou variabilitou, aby se mohly dokonale přizpůsobit potřebám jednotlivých interiérů.

Přijďte si na náš showroom prohlédnout tuto sedací soupravu v překrásné hnědé přírodní broušené kůži kategorie Burt. Kůže Burt je druh hovězí anilinové kůže o tloušťce 1,4-1,6 mm. Vyrábí se z evropských surových kůží a vydělává se chromovou solí. Kůže se poté barví v sudu, aby se dosáhlo jednotné barvy po celém ploše. Toto zpracování kůže zvýrazňuje její přirozený vzhled.

Kůže Burt se vyznačuje dobrou stálobarevností a odolností proti mokrému a suchému tření. Je velmi pevná a při běžném používání je nemožné ji roztrhnout. Je také nehořlavá, prošla zápalkovou zkouškou i zkouškou cigaretou, aniž by se vznítila.

Zajíma Vás Luxusní italská sedací souprava Gamma Vessel?

Specifikace:

Šířka (mm) 2520
Délka (mm) 3050
Výška (mm) 780
Výška sedáku (mm) 410
Hloubka (mm) 940
Hloubka sedáku (mm) 600

Zajíma Vás Luxusní italská sedací souprava Gamma Vessel?

Podobné produkty