Offcanvas top
Luxury Jedinečné designové prvky, precizní zpracování i těch nejmenších detailů, poctivá řemeslná práce, nejluxusnější přírodní materiály.
SUNSET - GAMMA

SUNSET - GAMMA

Moderní sedací souprava se systémem posuvných opěrek

Modulární a polohovatelná kožená pohovka Sunset, jeden z nejikoničtějších modelů kolekce Gamma, je ideální pro vybavení rozlehlých a prostorných obývacích pokojů, kde vytvoří příjemnou a intimní atmosféru.

Tento model nejlépe reprezentuje schopnost společnosti Gamma skloubit design a praktičnost, aniž by to bylo na úkor sartoriálního stylu, který Gammu odlišuje. Příkladem jsou kvalitní detaily v podobě otevřeného prošívání od okraje k okraji a perforovaná kůže zadního polštáře.

Díky šikovnému mechanismu posuvných zad nabízí mimořádný komfort. O pohodlné posezení se stará několikavrstvá polyuretanová pěna ve spolupráci s vrstvou peří.
Lehká základna s chromovanými nožkami zvedá pohovku nad podlahu a dodává jí vzdušný, elegantní vzhled.

Sedačka Sunset je také proslulá svou konfigurací Home Theater - ideální pro ty, kteří mají doma kinosál a chtějí se při sledování filmů natáhnout.

Technické informace

  • Rám z tvrdého dřeva, sedák zavěšený na vyztužených pružných popruzích
  • Sedáky z polyuretanu potažené peřím. Zadní polštáře z polyuretanu potažené peřím
  • Posuvná opěradla na všech sedácích včetně rohové jednotky

Značka Gamma Arredamenti patří mezi to nejluxusnější na trhu nábytku. Výrobce Gamma je celosvětově známý pro zaměření na ty nejmenší detaily, které zpracovávají designéři z italského oděvního průmyslu.

Zajíma Vás SUNSET - GAMMA?

Specifikace:

Výška sedáku (mm) 430
Hloubka sedáku (mm) 660/1060
Výška područek (mm) 570
Šířka područek (mm) 270
Výška podnože (mm) 170

Zajíma Vás SUNSET - GAMMA?

Podobné produkty