Pánský klub, značka NERUŠIT

Pánský klub, ‚man cave‘, soukromá svatyně, nezvaným vstup zakázán, zašívárna. Vybavují se Vám určitě mnohá jména, která mají společné následující:

  • exkluzivitu
  • sílu
  • styl

Vlastní pokoj představuje výjimečnou příležitost svobody.  Možnost být sám svým pánem navzdory dnešní uspěchané době. Možnost vytvořit dějiště vlastních příběhů. Není tedy vůbec divu, že se nejen v poslední době tento trend těší velké oblibě.

Máte vizi, ve které ze své vysněné pracovny uzavíráte se sklenkou kvalitní whisky jeden úspěšný deal za druhým? Domlouváte mnohá jednání, debatujete o důležitých problémech, a nakonec si potřesete rukou s dalšími gentlemany? Vidíte se spíše s výběrovým doutníkem obklopen spoustou knih, jak posloucháte linoucí se tóny gramofonu a nerušeně přemýšlíte? Je libo voňavý Montecristo? Nebo raději ochutnáte Double Corona Maduro, doutník, který si oblíbil i Winston Churchill? Láká Vás spíše představa soukromé partie v biliáru, zářivá modrá křída a chuť plného a pečlivě udržovaného baru? Vaší soukromé kolekci sběratelských lahví to ještě nikdy tak neslušelo. To vše, a ještě mnohem více, jsou možnosti, žádná nereálná fantazie. Realizace záleží pouze a výhradně na Vás.

Ať se Vám zalíbil jakýkoliv scénář, neodmyslitelnou dominantou každé klubovny musí být kvalitní sedací souprava. Výběr se rozhodně nevyplatí uspěchat. Pokud zvolíte správně, stane se tento kus nábytku ikonou celé místnosti. Dokáže vyvolat žádoucí dojem, dodat charisma a naprosto změnit atmosféru prostoru.

Na co se během výběru vyplatí nezapomínat? Mantra číslo jedna: děláte to pro sebe! Mantra číslo dvě: pro sebe vždy jen to nejlepší! Klubovna se stane Vaším místem přemýšlení, ale i místem odpočinku. A jako taková přímo volá po kvalitě a výjimečnosti. Volá po nábytku, který poskytne co největší pohodlí, ale zároveň bude ztělesněním Vašeho jedinečného luxusního stylu.

Sázkou na jistotu je originální ruční práce, díky které je každý vyrobený kousek neopakovatelný a poctivý unikát. Pohovka v klasickém stylu si skvěle rozumí se dřevem, stejně jako s kovovými prvky v interiéru. Nemusíte se bát kombinování lesku a matu, protože pohovka, královna celého pokoje, vše dokonale sjednotí. Proč vsadit na klasický styl? Dýchá z něj historie a síla. Působí velice elegantně a důstojně. Klasický styl je zároveň velmi tvárný a nebojí se ani novodobých výstřelků. Vzorování nábytku v tomto stylu je většinou inspirováno ornamentálními a čistými liniemi tak, aby kousek co nejlépe vynikl a nenásilně na sebe strhl pozornost.  Volba nábytku z pečlivě opracované přírodní kůže Vás mile překvapí. Péče o kožený interiér je nenáročná, a nábytek je velmi odolný. Kůže má navíc výbornou vlastnost, že i po letech, kdy Vám dělá společnost, stále vypadá skvěle, a pokud časem získá nějaký šrám, šikovně z něj vytvoří přednost, která jí přidá na charismatu.

Odvážíte se jít za svým a vytvořit prostor pouze pro Vás?