CARELLI nábytek spol. s r.o.

Už od roku 1994 přiváží společnost Carelli na český trh s nábytkem luxusní výrobky od předních světových výrobců. Specializujeme se především na prodej italských kožených sedacích souprav. Kromě toho nabízíme i postele, židle, a ostatní nábytek vhodný k zařízení kompletních bytových, či komerčních interiérů. V naší nabídce najdete pouze nábytek z prvotřídních materiálů, zboží pečlivě vybíráno tak, abychom dosáhli nejlepšího poměru mezi kvalitou a cenou pro naše zákazníky.

Kožené sedací soupravy

V naší kolekci sedacích kožených souprav, čítající přes tisíc modelů, nenajdete pohovky z náhrad jako koženka nebo eko kůže. Povrch sedaček a křesel tvoří pouze pravá hovězí kůže od Italských dodavatelů. Rám křesel je konstruován u každého modelu specificky. U některých jde o celodřevěné provedení a u některých modelů se používají příčné kovové výztuhy rámů. Námi nabízený nábytek je vyráběn za použití moderních postupů a nejnovějších technologií dostupných v oboru.

Nabízíme různorodé pohovky, jak klasické, tak inspirované aktuálními trendy. Kolekce zahrnuje soupravy různých tvarů, ale také soupravy polohovací s mechanismem LEGGET & PLATT (USA). Prodáváme i relaxační křesla, která používají technologií KINECT - SOLUTION (D).

Rozmanitost kolekce ale zajišťuje hlavně rozmanitost designu. Kožené sedačky v naší nabídce jsou výsledkem práce předních designérů z celého světa. Design se samozřejmě všude neubírá stejnou cestou. Vybrat si tak můžete jak luxusní kožené soupravy v moderním italském, německém, či skandinávském stylu, tak pohovky tradičního anglického a francouzského typu.

Vynikající kvalita materiálu, výroby a designu se ovšem nevztahuje jen na kožené pohovky, ale i všechen ostatní nábytek, který nabízíme.

Naši dodavatelé

Nábytek od našich dodavatelů bývá k vidění na všech prestižních výstavách a veletrzích nábytku po celém světě. Mezi naše dodavatele se řadí úspěšné společnosti s dlouhou tradicí, jako například Calia Italia, Ditra Italia, Gamma, Cattelan, Alberta Salotti, Tonin Casa, Ceirre, Caligaris, De Angeli group, Ditre Italia, Giform, Javorina, Milano bedding, Natisa, Scab, Valentini, Varaschin nebo Willi Schillig.

Naši další dodavatelé