Naši dodavatelé

Nábytek od našich dodavatelů bývá k vidění na všech prestižních výstavách a veletrzích nábytku po celém světě. Mezi naše dodavatele se řadí úspěšné společnosti s dlouhou tradicí, jako například Caligaris, De Angeli group, Ditre Italia, Giform, Javorina, Milano bedding, Natisa, Nautilus, Scab, Valentini, Varaschin nebo Willi Schillig.

Caligaris

Úspěšná italská rodinná firma fungující už od roku 1923, jenž začínala výrobou typických dřevěných židlí z oblasti Manzano del Friuli. V současnosti se řadí mezi moderní koncerny, které si vybudovaly renomé a věhlas po celém světě díky své kvalitě, designu a široké nabídce produktů s puncem "made in Italy."

De Angeli group

Výrobce ve vyšším středním segmentu trhu nabízí především moderní látkové sedací soupravy v rozmanitých stylech. Potahy jsou, až na výjimky, u všech produktů snímatelné.

Ditre Italia

Koncern Gruppo Ditre Italia vznikl roku 2001 z původní rodinné společnosti za účelem maximálního pokrytí trhu s moderním čalouněným nábytkem. Sedací soupravy Ditre Italia představují širokou škálu modelů potahovaných látkou i kůží ve všech cenových úrovních.

Giform

Firma Giform nabízí kožené i látkové sedací soupravy ve vyšší formě kvality. Ocení ji zákazníci, kteří preferují přísné a jasně definované tvary.  

Javorina 

Javorina se svojí téměř šedesátiletou tradicí a stovkou kvalifikovaných pracovníků patří k nejvýznamnějším výrobcům masivního dubového nábytku ve střední Evropě. Dubové dřevo ze slovenských lesů se klasickými postupy přetváří na kvalitní moderní nábytek expedovaný do mnoha krajin Evropy. Ověřená konstrukce a přírodní způsob povrchové úpravy masivního dubového dřeva olejováním a voskováním zaručují vysokou životnost. Proto výrobky firmy Javorina zaujmou zákazníky, kteří mají v úmyslu zakoupit nábytek s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou dobou užívání.

Podívejte se na nábytek značky Javorina

Milano bedding

Společnost specializovaná na vývoj a výrobu jejihž výsledkem jsou rozkládací sedací soupravy. Konstrukce rozkládacích souprav umožňuje plnohodnotné sezení i plnohodnotné spaní s možností výběru matrace v několika kvalitách. Jsou vhodné i pro HORECA sektor jako přistýlky. Všechny produkty disponují snímatelnými potahy.

Natisa

Nová značka z oblasti Udine v severní Itálii, která se soustřeďuje na osvědčené typy produktů. Nabízí stoly a židle (klasické i barové) z dřeva a kovu.

Nautilus

Od roku 1993 zastupuje Nautilus na českém a slovenském trhu přední evropské výrobce nábytku a interiérových doplňků. Od roku 1998 funguje jako samostatná značka a vybranou část sortimentu zastupovaných firem dováží a distribuuje po celé České Republice. Zásobuje prodejny nábytku i interiérová a designová studia.

Scab

Tato italská značka s více než padesátiletou tradicí nabízí kvalitní plastové židle, barové židle a stoly pro interiéry i exteriéry. Některé jsou vhodné též pro zátěžové použití v HORECA sektoru.

Valentini

Tento italský výrobce specializovaný na luxusní, moderní, sedací soupravy u nihž klade důraz na maximální pohodlí, kvalitu a zpracování. Kolekce VANITY představuje vrcholnou nabídku s použitím látek od prestižního výrobce látek RUBELLI.

Varaschin

Nabídka této firmy zahrnuje moderní nábytek pro použití v interiéru i exteriéru. Nechybí ani designové kolekce externích návrhářů (např. Nigel Coates nebo Guillaumier Gordon), které přinášejí nový nezaměnitelný styl do zahradního nábytku. 

Willi Schillig

Společnost Willi Schillig je německý výrobce produkující moderníkožené i látkové  sedací soupravy a polohovací křesla s více jak padesátiletou tradicí. Výborný komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování jsou rovněž u této firmy standardem.